KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12011038
nr 1201 1038
Oidentifierad konstnär. Påskrift a tergo "A K Brown". Landskapsmotiv, 1800-tal, England. Olja på duk, 23x40 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:16:06
1/9 09:29:26